Nutshell + Intercom: Log and Report on Your Web Chats With Our Latest Two-Click Integration

Last updated on: January 31, 2024

Een goed ontworpen chatbot helpt je om gesprekken aan te knopen met websitebezoekers als je online bent, of om hun informatie vast te leggen voor later als je er niet bent.

Dit is een gigantisch voordeel voor een inkomend verkoopteam. In plaats van te wachten tot je bezoekers hun weg vinden naar een contactformulier - met het risico dat ze wegzweven en nooit meer worden gezien - kan je chatbot ze opvangen en bepalen welke bezoekers aandacht nodig hebben.

Op Nutshell gebruikt ons team Intercom om leads van onze website te genereren en te kwalificeren, en we hebben onlangs een Intercom-integratie gebouwd voor intern gebruik waarmee nieuwe contacten en conversaties van chats op de website automatisch worden gesynchroniseerd.

Deze webchatintegratie heeft ons enorm veel tijd bespaard en zorgt ervoor dat elk lid van ons team de volledige context van onze relatie met een prospect of klant kan begrijpen. En nu, beste Nutshell klanten, geven we het aan jullie.

Maak kennis met de integratie van Nutshell Intercom!

Deze integratie voegt automatisch een persoon toe aan Nutshell wanneer je een Intercom-chat afrondt met een webbezoeker, synchroniseert het transcript met hun Nutshell feed en logt de chat als een nieuwe activiteit. Je kunt vervolgens rapporteren over deze activiteiten met behulp van ons activiteitenrapport om inzicht te krijgen in de omzetimpact van je Intercom chats.

Door Intercom met uw CRM te synchroniseren, hoeft u niet langer handmatig nieuwe contactpersonen in te voeren, chatgesprekken in uw klantendossiers te kopiëren of heen en weer te schakelen tussen tools. Bovendien kan elk lid van uw team de volledige context van een klantrelatie bekijken door uw webchatconversaties op te slaan waar uw verkopers en supportmedewerkers ze kunnen raadplegen.

Begin in twee klikken

Ga terwijl je bent aangemeld op Nutshell naar Setup > Integrations en klik op de knop "Enable" in het vak Intercom. Dat stuurt je naar Intercom om de toegang goed te keuren; klik op "Toegang autoriseren" en je bent klaar. Elke chat die je afrondt, stroomt naar Nutshell. (Je kunt deze integratie ook installeren in de Intercom app store).

Nog geen klant Nutshell ? Probeer ons stiekem krachtige CRM 14 dagen gratis uit of schrijf je in voor een live demo. We kunnen niet wachten om je te ontmoeten!

Op zoek naar meer Nutshell software-integraties? Klik hier.

GEEN CREDITCARD NODIG

Nog geen klant Nutshell ? Probeer ons 14 dagen gratis uit!

 

STARTEN

TERUG NAAR BOVEN

Sluit je aan bij 30.000+ andere verkoop- en marketingprofessionals. Schrijf je in voor onze Sell to Win nieuwsbrief!