What’s New At Nutshell?

Nu 2023 van start gaat, zijn we enthousiast over de toekomst hier op Nutshell. 

We hebben een lange lijst met verbeteringen in de maak en we kijken ernaar uit om te blijven investeren in ons product, onze service en onze klanten, terwijl we onze missie bevorderen om bedrijven te helpen hun omzet te verhogen met krachtige, gebruiksvriendelijke verkoop- en marketingtechnologie.

Onlangs hebben enkele grote namen in de CRM-ruimte kosten bespaard en ontslagen aangekondigd. Te midden van ontslagen en andere problemen daalden de aandelen van Salesforce in de loop van 2022 met bijna 50%.

Bij Nutshell weten we dat er uitdagende tijden in het verschiet kunnen liggen voor onze klanten, maar we geloven dat met investeringen in de juiste dingen, er ook kansen zijn. Daarom investeren we in de loop van 2023 $1 miljoen extra in ons product, de ondersteuning die u van ons team krijgt en, uiteindelijk, in u - onze klanten. Wij zijn een MKB-bedrijf gebouwd door MKB-bedrijven, en we willen er alles aan doen om u te ondersteunen bij de groei van uw bedrijf.

Waar hebben we aan gewerkt en wat staat er op de planning voor de toekomst? Laten we eens kijken.

De meest recente Nutshell updates

Voor het geval je ze gemist hebt: hier vind je een aantal van de recente updates die we hebben doorgevoerd.

Leg leadgegevens vast van je websiteformulieren en synchroniseer ze automatisch

Met Nutshell hoeft u geen tijd te besteden aan het handmatig overbrengen van gegevens van uw formulieren naar uw CRM of aan het aansluiten van uw formulierenprogramma op uw CRM.

Met Nutshell formulierenkunt u formulieren ontwerpen, aanpassen en direct vanuit Nutshell op uw website invoegen. Formuliergegevens worden automatisch toegevoegd aan Nutshell en worden automatisch ingevuld op contact- en leadpagina's. Bovendien kunt u het gebruik en de impact van uw formulieren meten op Nutshell. We zijn er zelfs zo dol op dat we Nutshell formulieren op onze site gebruiken!

Als je al formulieren op je site hebt, geen probleem! Wij maken het eenvoudig om formuliergegevens rechtstreeks naar Nutshell te sturen - geen ingewikkelde integraties nodig. 

Klaar om aan de slag te gaan? Bekijk onze gidsen voor Nutshell formulieren en het koppelen van bestaande formulieren aan Nutshell.

grafiek met schermafbeeldingen van Nutshell Forms

Leer meer over je leads met Nutshell Analytics

Weet u welke pagina's uw websitebezoekers bekijken voordat ze leads worden? Met Nutshell Analyticshebt u een duidelijk beeld van welke pagina's elke individuele lead precies heeft bezocht op weg naar het invullen van een formulier op uw site. 

Gewapend met deze informatie kun je bepalen welke van je pagina's het meest bijdragen aan conversies en je outreach personaliseren op basis van de pagina's die een lead heeft bekeken. Al deze informatie wordt opgeslagen op Nutshell en is, in tegenstelling tot Google Analytics, van jou.

Om Nutshell Analytics te gebruiken, moet je op elke pagina van je site een stukje code insluiten, wat je in slechts een paar minuten kunt doen met Google Tag Manager of WordPress. Ons team helpt u graag op weg. Bekijk onze Nutshell Analytics-gids voor meer informatie.

Bezoekersrapport website in Nutshell

Bevorder meer leads met digitale marketingdiensten van WebFX

Voor het geval je het gemist hebt: in 2022 werd Nutshell overgenomen door WebFX, een toonaangevend digitaal marketingbureau met duizenden tevreden klanten. 

WebFX deelt onze visie om B2B-bedrijven te helpen hun omzet te verhogen door middel van marketing, verkoop en technologie. Deze samenwerking stelt ons in staat om de marketingautomatiseringstechnologie van WebFX te gebruiken om Nutshell nog krachtiger en gebruiksvriendelijker te maken.

Als u zich aanmeldt voor een van de digitale marketingdiensten van WebFX, krijgt u toegang tot een end-to-end diensten- en softwareoplossing die u helpt meer leads te genereren en deze om te zetten in nieuwe klanten. 

Als je marketing en CRM naadloos samenwerken, hoef je niet langer te worstelen met ongelijksoortige leveranciers en heb je een duidelijker beeld van hoe je marketing- en verkoopprocessen samenwerken.

Plus, als u zich aanmeldt voor een van de digitale marketingdiensten van WebFX, voegen we 10 of meer seats van Nutshell Pro gratis toe aan uw account zolang u hun diensten gebruikt.

WebFX biedt een volledig scala aan digitale marketingdiensten, van SEO tot online reclame en sociale-mediamarketing. Lees hier meer over de samenwerking en bekijk de marketingdiensten van WebFX hier.

Nutshell en WebFX-logo's

En meer...

Enkele andere recente updates zijn:

  • Een vernieuwde tijdlijnervaring: Naast esthetische verbeteringen hebben we functies toegevoegd zoals de mogelijkheid om elke tijdlijn te filteren op activiteitstype en datum, informatie te verbergen die niet waardevol voor je is en reacties toe te voegen aan items op de tijdlijn.
  • Authenticatie met twee factoren: We hebben de optie toegevoegd om twee-factor authenticatie te gebruiken voor onze desktop app.

Wat staat er op onze routekaart voor de toekomst?

We hebben veel grote plannen voor de toekomst hier op Nutshell. Hier is een klein voorbeeld van waar we aan werken:

  • Verbeteringen voor het beheer van klanten met meerdere open leads om ervoor te zorgen dat je bereik overzichtelijk blijft 
  • De mogelijkheid om notities vast te pinnen op je tijdlijn zodat je altijd de informatie ziet die voor jou het belangrijkst is
  • Verbeterde leadattributiefuncties om je te helpen focussen op de juiste kanalen en leads
  • Identificatiemogelijkheden voor websitebezoekers, zodat u weet wie uw site bekijkt en meer te weten kunt komen over uw bezoekers en leads
  • Integraties voor sms en videogesprekken, zodat je via meer kanalen contact kunt leggen met je leads en deze interacties rechtstreeks in je CRM kunt bijhouden.

Laten we dit doen!

In de wereld van David en Goliath op het gebied van CRM zijn wij een MKB-bedrijf, gebouwd door MKB-bedrijven zoals jij. Het is onze voortdurende missie om ons product en de ondersteuning die u van ons team krijgt te verbeteren, met als einddoel u te helpen uw bedrijf te laten groeien. Op nutshell investeren we niet alleen in ons product - we investeren ook in jou

We vinden het geweldig om ook in 2023 en daarna met je samen te werken om je bedrijf te laten groeien. We zullen ons product blijven updaten, meer investeren in de ondersteuning die je van ons team krijgt en met je samenwerken om je te helpen je klantrelaties te verbeteren, meer deals te sluiten en je doelen dit jaar te bereiken.

Heb je vragen? Aarzel niet om contact op te nemen met ons team. Proost op het komende jaar!

TERUG NAAR BOVEN

Sluit je aan bij 30.000+ andere verkoop- en marketingprofessionals. Schrijf je in voor onze Sell to Win nieuwsbrief!